joomla templates top joomla templates template joomla

OSOZ.pl wprowadził Programy Zdrowotne

newss.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

Po kilkumiesięcznym okresie badań i testów system OSOZ wprowadził kolejne serwisy medyczne, w postaci Programów Zdrowotnych, kierowanych do wszystkich pacjentów, posiadaczy Indywidualnych Kont Zdrowotnych na portalu „www.osoz.pl”.

Wiosna ściąga z nas ubrania i coraz więcej odsłania

newss.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

altWiosna w pełni, ciepło na dworze a ty zamiast eksponować ciało ukrywasz je pod swetrami z powodu kilku nadmiernych kilogramów?  Weź się za siebie! Z neutralizującym kalorie skrobiowe Fabacum Vitana to nie będzie takie trudne!

Zestaw do francuskiego manicure'u. Naturalny i ponadczasowy.

newss.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

altRóżnorodne kolory paznokci zmieniają się w zależności od panującego trendu mody. Jednak do dziś wciąż króluje french manicure, postrzegany jako niezwykle uniwersalny, ponadczasowy, a przede wszystkim naturalny.

Media Markt: Nowe technologie w dobrej cenie Docenić Bezcenne - Dzień Matki w salonie urody Pasja

newss.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

Podobno żadna nie przychodzi tak nagle, nie obezwładnia tak znienacka, a przede wszystkim tak diametralnie nie zmienia życia  jak miłość macierzyńska. Bo od tej pory już zawsze ktoś jest ważniejszy. Właśnie dlatego Dzień Matki jest idealną okazją, by choć ten jeden raz w roku  zamienić priorytety i dać MAMIE to, co najcenniejsze…

Produkty OFFICINA od maja w polskich aptekach

newss.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

alt14 maja 2009 w Ambasadzie Kanady odbyła się konferencja NOWEJ KANADYSKIEJ marki kosmetycznej – OFFICINA, która od maja 2009 zawitała do polskich aptek. OFFICINA jest marką kanadyjską, opartą na pielęgnacji botanicznej, czystości i skuteczności, można ją zdefiniować jako markę „totalną” i eko-odpowiedzialną. Jest to  marka, którą definiują trzy słowa: OFFICINA, KANADA, TERAPIA MIEJSKA.

Oeparol - recepta na zdrowie, recpta na młodość

newss.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

altOlej z wiesiołka dziwnego, zawiera ponad 80% Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) odpowiedzialnych m.in. za prawidłowe funkcjonowanie i zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci.

Hydrożelowy plaster na letnie urazy

Kostrzewa PR ; newss.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

altNadejście lata sprawia, że chętnie spędzamy wolny czas aktywnie. Pragniemy wykorzystać każdy słoneczny dzień, rzucając się w wir różnych dyscyplin sportowych. Niestety, taka sezonowa aktywność ma też i swoje minusy.