joomla templates top joomla templates template joomla

Dziecko i rowerek - skuteczna metoda nauki jazdy bez kija i bocznych kółek.

Marek Lewandowski ; www.eioba.pl włącz . Opublikowano w Wychowanie dziecka

Mój najstarszy syn zaczął jeździć samodzielnie na rowerze mając 5 lat i 2 miesiące, córka w wieku 4 lat i 2 miesięcy, a najmłodszy syn miał zaledwie 3 lata i 8 miesięcy (2 m-ce później jeździł już na rowerze z kołami 16" - musiałem tylko przerobić ramę).

"Działania" - edukacyjna gra dla całej rodziny.

Marek Lewandowski ; www.eioba.pl włącz . Opublikowano w Wychowanie dziecka

Kiedy ma się 3 dzieci i to w różnym wieku (u nas wówczas: 3,5; 5,5 i 7) trudno znaleźć grę, która byłaby zrozumiała dla najmłodszego i dostatecznie pasjonująca dla najstarszego dziecka (nie mówiąc już o nas - rodzicach). Zacząłem kombinować różne własne zasady i plansze.

Zalety karmienia piersią

włącz . Opublikowano w Karmienie

Mleko matki z piersi jest najlepszym i najbardziej wartościowym pokarmem dla dziecka. Zawiera wszystkie niezbędne mu składniki odżywcze i naturalnie wspiera odpornośc, chroniąc przed infekcjami i alergią.

Postawy rodzicielskie

AnusiA włącz . Opublikowano w Wychowanie dziecka

Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma dzieci niechcianych są tylko takie, które urodziły się za wcześnie. Bez względu na to, w jakim momencie życia zastanie nas wiadomość o ciąży i jakie są nasze pierwsze myśli, to mamy sporo czasu na przygotowanie się do przybycia tego małego człowieczka na świat

Dieta eliminacyjna karmiącej mamy

włącz . Opublikowano w Karmienie

Karmisz wyłącznie piersią, a mimo to u twojego dziecka nagle wystąpiły typowe objawy alergii. Prawdopodobnie zareagowało w ten sposób na coś, co zjadłaś. Jeśli tak, dla dobra malca warto wprowadzić dietę eliminacyjną.