joomla templates top joomla templates template joomla

Pomaluj swój świat z Bazgroszyt.pl

Magda Szulc włącz . Opublikowano w Aktualności - zabawki

Twoje dziecko uwielbia malować? Jeśli jeszcze nie wkroczyło w świat malowanek, pokaż mu, jak fantastyczna może być ta zabawa. Razem pokolorujecie swój świat. 

Torby dla mam prosto z Włoch

Katarzyna Pawłowska włącz . Opublikowano w Rodzicielstwo

Nowoczesne młode mamy to niezależne, aktywne, świadome siebie kobiety, które chcą i lubią dobrze wyglądać. Cenią funkcjonalne rozwiązania ubrane w modne wzory i fasony. Im ciekawsza stylistyka, im bardziej praktyczne i oryginalne rozwiązania, tym lepiej. 

Ciąża – czas podwójnej dbałości o odporność

Kamila Nowakowska włącz . Opublikowano w Ciąża

W czasie ciąży zapotrzebowanie na żelazo wzrasta o połowę. Także dziewczęta w okresie wzrostu, osoby na dietach, sportowcy, wegetarianie i weganie oraz kobiety w czasie menstruacji powinni szczególnie uważnie dobierać menu, gdyż nasz organizm nie potrafi produkować tego pierwiastka samodzielnie.

SPORT – PRZEPIS NA SZCZĘŚLIWĄ RODZINĘ

Patrycja Banczyk włącz . Opublikowano w Rodzicielstwo

Kilka dni temu zakończyły się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014. To świetna okazja, by podjąć dyskusję na temat sportu i jego wpływu na zdrowy rozwój dzieci. Unikalne badanie przeprowadzone w ramach kampanii P&G „Dziękuję Ci, Mamo” ukazuje, że uprawianie sportu nie tylko pomaga mamom w wychowaniu wspaniałych dzieci, ale również pozytywnie wpływa na nie same.

Dziecko do pierwszej klasy musi być przyjęte

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Aktualności

Rodzice zamieszkujący rejon danej szkoły podstawowej postanowili zgłosić dziecko do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Okazało się, że złożenie dokumentów nie jest takie proste – nie chciano ich przyjąć – ponieważ adres zameldowania wynikający z dokumentu matki był inny niż adres zamieszkania.

Krem na zmarszczki a pielęgnacja suchej skóry

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego jedna pani po pięćdziesiątce ma twarz niemal tak gładką jak trzydziestolatka, a inna pani mając niecałe czterdzieści lat ma buzię pooraną zmarszczkami, jak siedemdziesięcioletnia staruszka?

Lenistwo czy depresja?

Lidia Maziarz włącz . Opublikowano w Zdrowie dziecka

Lenistwo czy depresja? Sprawdź, jak reagować na zmiany nastroju u dziecka. Depresja to choroba, która dotyka także dzieci i młodzież. W ciągu ostatniej dekady liczba nastoletnich pacjentów oddziałów psychiatrycznych znacznie wzrosła. 

Dzień Kobiet – rutyna i nuda

Izabela Knapek włącz . Opublikowano w Dla mamy

Kolejny Dzień Kobiet przed nami. Nie cieszy Cię ta wiadomość? Znowu trzeba będzie upominać się o “coś miłego” od mężczyzn. Znowu dostaniemy żółte tulipany kupione na szybko, więc już lekko zwiędnięte. Znowu dostaniemy te same czekoladki. Znowu będziemy liczyć na wiele, a wyniknie z tego niewiele... Czy tak ma być już do końca życia? Oby nie!

Kształt brwi a kształt twarzy

info: eReporter24.pl/ fot: maybellinetrends włącz . Opublikowano w Dla mamy

Zdawać by się mogło, że nie ma nic bardziej banalnego niż kształt brwi, a jedyne, czego musimy pilnować, to aby nie wychodziły poza pewien kontur. Tymczasem brwi mogą znacząco wpływać na rysy naszej twarzy, nadając im albo ostrości, albo miękkości i łagodności.

Zdarzył się wypadek? Uzyskaj pomoc i odszkodowanie!

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Małżeństwo

W najmniej przewidywanym momencie, może przydarzyć się nam wypadek, wymagający natychmiastowej pomocy medycznej. Warto w takich sytuacjach mieć możliwość uzyskania nie tylko fachowego wsparcia, ale i cennych informacji ze strony specjalistów.