joomla templates top joomla templates template joomla

Pisak, eyeliner w płynie czy w żelu?

info: eReporter24.pl; fot: maybellinetrends.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

W związku z pojawieniem się na rynku eyelinerów w żelu wiele z nas zastanawia się, czy wybrać kosmetyczną nowość czy może pozostać przy eyelinerze w płynie lub pisaku. Zobacz, jakie są ich właściwości i rozwiej swoje wątpliwości!

Kiedy pojawiają się zęby u dzieci? Prosty kalendarz ząbkowania

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Zdrowie dziecka

Ząbkowanie u dzieci to bardzo indywidualny proces i nie powinniśmy sugerować się książkowymi kalendarzami. Pamiętajmy o tym, że dziecko powinno zacząć ząbkować przed ukończeniem 1,5 roku. Zamiast się denerwować spokojnie poczekajmy na pierwszą białą perełkę.

Jak z przedszkolaka zrobić ucznia?

Anna Szyfter włącz . Opublikowano w Dziecko i mama - porady

Rozwój osobisty to proces, w którym nie przechodzimy na kolejne etapy z dnia na dzień. Wiek, w którym rozpoczynamy edukację szkolną jest dostosowany do uśrednionych możliwości dzieci, ale nie oznacza to, że wszystkie, równo 1 września będą w pełni gotowe na to nowe, wieloletnie wyzwanie, jakim jest szkoła.

Gdy w ciąży mam przeziębienie

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Ciąża

Ciąża jest wyjątkowym okresem w twoim życiu. Organizm przygotowuje się na przyjście na świat nowego członka rodziny. Staje się zatem bardziej wrażliwy, a jednocześnie wymaga ostrożniejszego podejścia w przypadku wystąpienia jakichkolwiek chorób.

Polska rodzina na urlopie

Anna M. Mikulska włącz . Opublikowano w Dziecko i rodzina

Okres wzmożonego ruchu turystycznego dobiega powoli końca, przynajmniej w segmencie rodzinnym. Czy nie warto jednak pomyśleć o jesiennych wakacjach z dziećmi? Według badań Ministerstwa Turystyki i Sportu, coraz więcej Polaków wyjeżdża na wakacyjny urlop dopiero we wrześniu. 

Wiem co zamawiam - kuchnia włoska - anchois, karczoch, canneloni?

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

Coraz więcej osób chcąc zjeść coś w porze lunchu decyduje się na kuchnię włoską. Dlaczego? Potrawy włoskie są niezwykle proste, oparte na świeżych i zdrowych produktach. Włosi znani są z zamiłowania do gotowania i przykładają wielką wagę do smaku potraw. Nic zatem dziwnego, że Polacy tak chętnie wybierają włoskie restauracje a także serwują włoskie jedzenie na swoich stołach.

Komórki mogą uzależniać

PR Expert Marek Dąbrowski włącz . Opublikowano w Rodzicielstwo

Wśród młodzieży nasila się zjawisko fonoholizmu. Ostatnie badania pokazały, że już co trzeci nastolatek nie wyobraża sobie dnia bez komórki, a jej brak może budzić frustrację i niepokój. Czym jest uzależnienie od telefonu i jak mogą bronić przed nim rodzice?

Pisak, eyeliner w płynie czy w żelu?

info: eReporter24.pl; fot: maybellinetrends.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

W związku z pojawieniem się na rynku eyelinerów w żelu wiele z nas zastanawia się, czy wybrać kosmetyczną nowość czy może pozostać przy eyelinerze w płynie lub pisaku. Zobacz, jakie są ich właściwości i rozwiej swoje wątpliwości!

Gdy pocenie staje się problemem

info: eReporter24.pl; foto: youtube włącz . Opublikowano w Dla mamy

Pocenie się jest całkowicie naturalnym zjawiskiem, pozwalającym zachować wewnętrzną i zewnętrzną równowagę organizmu. Jednak na co dzień pocenie bardzo często jest źródłem dyskomfortu i uczucia nieświeżości.

Najmodniejsze wzory plecaków szkolnych

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Aktualności

Plecaki szkolne towarzyszą dzieciom i młodzieży przez kilkanaście lat życia, służąc przenoszeniu książek i pomocy naukowych w podstawówce, gimnazjum, szkole średniej i na studiach. Podobnie, jak w dziedzinie odzieżowej czy dodatków i biżuterii, tak i tutaj pojawia się sezonowa moda, która decyduje o tym, co się nosi, aby być na czasie.

Jakich detergentów do zmywarki używać?

info: eReporter24.pl; fot: zmywajwzmywarce.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

Nikt nie lubi jeść z niedomytych talerzy i pić z kubków z zaciekami, a w przypadku małych dzieci perfekcyjne czyszczenie butelek jest wręcz koniecznością. Czy, korzystając ze zmywarki, możemy liczyć na idealnie czyste i lśniące naczynia? Tak, pod warunkiem, że sięgniemy po dobre środki czystości.

Jak wybrać właściwe przedszkole dla swojego dziecka?

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Opieka nad dziećmi

Aktualnie oferty przedszkoli stają się coraz bardziej atrakcyjne, a zatrudniani w nich pedagodzy posiadają więcej możliwości na właściwe wykształcenie maluchów. Przedszkola stawiają wobec nich coraz większe wymagania.

Drenaż limfatyczny – sposób na powrót do formy po ciąży

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Ciąża

Narodziny dziecka są wspaniałą chwilą w życiu kobiety. Jednak nasze ciało po ciąży jest zmęczone nadmiernym wysiłkiem, a także ciągłym leżeniem. Potrzebuje ono kilku tygodni żeby dojść do siebie. Często też nasza sylwetka nie wygląda tak, jakbyśmy chciały.