joomla templates top joomla templates template joomla

Sposób na dziecięce leki i koszmary nocne

Katarzyna Pawłowska włącz . Opublikowano w Aktualności - dla dziecka

Dzieci w wieku wczesno przedszkolnym – dwóch – trzech lat zaczynają wykazywać objawy nocnych lęków. Często mówią, że w ich pokoju mieszkają potwory i nie chcą tam spać. Dzieje się tak zazwyczaj z kilku powodów. 

Kuchenne zabawy z bakaliami.

Sylwia Wrzosek włącz . Opublikowano w Aktualności

Zimowe długie wieczory, chłód i szybko gasnący dzień skłaniają większość z nas do pozostania w domu. Chcemy zakopać się w cieple domowego zacisza i kubkiem kakao w ręku. To świetna pora aby nieco zwolnic tempo, wczuć się w zimującą przyrodę i przynajmniej w domowym zaciszu przestać pędzić, znaleźć chwilę dla siebie i najbliższych.

Wyjątkowe edukacyjne i kreatywne aplikacje dla dzieci od Bazgroszyt.pl

Magdalena Szulc włącz . Opublikowano w Aktualności - dla dziecka

Wyjątkowe edukacyjne i kreatywne aplikacje dla dzieci od Bazgroszyt.pl Edukacyjny serwis dla dzieci Bazgroszyt.pl rozwija kolejne aplikacje dla najmłodszych. Specjalnie dla Klientów T-Mobile została przygotowana aplikacja z grami dla dzieci na smartfony i tablety.

Na sanki z małym dzieckiem – o czym nie zapomnieć

Izabela Knapek włącz . Opublikowano w Aktualności

Zima to jedna z ulubionych pór roku wielu dzieci. Zabawy w śniegu sprawiają niezwykłą frajdę maluchom. Rodzice natomiast często się martwią, czy dziecko się nie przeziębi. Tymczasem nie ma się czego obawiać – wystarczy ubrać dzieci z głową, żeby nie wywołać przeziębienia. 

Jak ozdobić ściany w dziecięcym pokoju?

Katarzyna Pawłowska włącz . Opublikowano w Aktualności - dla dziecka

Pokój małego dziecka to jednocześnie jego azyl, miejsce do zabawy, nauki i wypoczynku. Dlatego tak dużym wyzwaniem jest jego odpowiednie urządzenie. Dobrze, jeśli pokój jest na tyle duży, aby można było wydzielić w nim kilka sfer. Jednakże, gdy rozmiar pomieszczenia nam na to nie pozwala możemy pokusić się o zabawę kolorem i ozdobami naściennymi, które wprowadzą odpowiedni klimat w pokoju. 

Wesoła kąpiel dziecka w wannie

Katarzyna Pawłowska włącz . Opublikowano w Aktualności - dla dziecka

Kąpiel nie musi być wcale przykrym codziennym obowiązkiem. Można z niej zrobić miły rytuał na zakończenie dnia. Warto w ten element pielęgnacji dziecka wpleść nieco radości i zabawy, szczególnie jeśli maluch niezbyt chętnie wchodzi do wanny w celu umycia się.

Kreatywne zabawy, które rozwijają dziecięce umiejętności i zacieśniają rodzinne więzi

Katarzyna Pawłowska włącz . Opublikowano w Aktualności - dla dziecka

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że najlepsza i najbardziej efektywna nauka to ta, która odbywa się przez zabawę. Warto dla dzieci wybierać taką rozrywkę, która rozwinie ich kreatywne myślenie, chęć do twórczego działania, dzięki którym będą mogły ćwiczyć swoje zdolności manualne i staną się ciekawe otaczającego je świata.

Baletnicą być, czyli wielkie marzenie małej dziewczynki

Izabela Knapek włącz . Opublikowano w Aktualności

Każda mała dziewczynka przechodzi taki etap w swoim życiu, kiedy marzy o zostaniu baletnicą i występowaniu na scenie. Warto wspierać dziecko w nauce tej pięknej sztuki, ponieważ niesie ona za sobą wiele korzyści nie tylko zdrowotnych, ale także kształtujących charakter. 

Przebrania karnawałowe, o których marzą dziewczynki!

Bogumiła Sowa włącz . Opublikowano w Aktualności

Nadszedł czas karnawału, szalonej zabawy i przebieranych bali. To jedyny i niepowtarzalny moment, w którym każde dziecko może spełnić swoje marzenia i przeobrazić się w ulubionego bohatera z filmu lub bajki. Wśród tegorocznych hitów karnawałowych, specjalnie dla dziewczynek, znajdują się przebrania z bajki Monster High.

Bajkowe ferie bez śniegu

Wojciech Podsiadły / fot. Thomas Life włącz . Opublikowano w Aktualności

Lepienie bałwana, bitwy na śnieżki, jazda na nartach, sankach, dętce czy jabłuszku. Z tym przede wszystkim kojarzą się ferie zimowe. A jeśli w czasie tegorocznej przerwy nie będzie śniegu? Czym wtedy zająć dziecko? 

X-lander – zawsze razem

Martyna Głowińska włącz . Opublikowano w Aktualności - dla dziecka

Nowa kolekcja 2014 – 2015! Zawsze razem – gdziekolwiek chcemy być i cokolwiek robić. Dopasowanie wózka dziecięcego do stylu życia rodziców to podstawowy wyznacznik nowej kolekcji X-lander. Efekty prac marki X-lander będzie można zobaczyć w sklepach już na przełomie stycznia i lutego 2014 roku. 

Krakowskie gwiazdy bajki piszą

Aneta Kijas włącz . Opublikowano w Aktualności

„Każdy Pluszak to historia” – premiera audiobooka IKEA Znani krakowscy artyści i dziennikarze, m. in. Dorota Segda, Renata Przemyk, Adam Grzanka i Marek Balawajder, a także blisko trzydzieści innych polskich gwiazd napisało oraz nagrało bajki o niezwykłych bohaterach.