joomla templates top joomla templates template joomla

Trzykomorowy plecak dla pierwszoklasisty

włącz . Opublikowano w Aktualności

Jak wybrać plecak dla pierwszoklasisty?

Pierwsze lata nauki w szkole podstawowej to potrzeba wyjątkowego usprawnienia pracy dziecka, które nie jest jeszcze na tyle dobrze zorganizowane, aby samo potrafiło zadbać o ochronę swoich rzeczy. Przenoszenie dużej ilości książek, artykułów piśmiennych, obuwia na zmianę, pomocy naukowych, drugiego śniadania i wielu innych potrzebnych rzeczy wymaga odpowiedniego plecaka.

Problem pakowania i odpowiedniej organizacji rozwiąże z pewnością kolorowy trzykomorowy plecak Topgal. Produktów tej marki nie trzeba szczególnie zachwalać, ponieważ z jednej strony są doskonale znane większości rodziców i uczniów, a z drugiej torby szkolne same bronią się jakością, trwałością oraz licznymi zaletami.

Dlaczego warto wybrać trzykomorowy plecak do szkoły? Mocnymi zaletami są:

- trzy samodzielne komory zapinane na oddzielne zamki błyskawiczne, dzięki czemu możliwy jest dostęp tylko do tej części, która w danym momencie bywa potrzebna,
- zróżnicowana wielkość komór pozwalającą na zapakowanie dużych i małych przedmiotów,
- ergonomiczne dwukierunkowe zamki o dużej trwałości, łatwe do odpinania i odporne na uszkodzenia,
- plecy usztywnione specjalną wypraską z pianki, dzięki czemu układają się nie wpływając na obciążenie kręgosłupa dziecka,
- boczna kieszeń oraz specjalny uchwyt plastikowy na butelkę z napojem,
- różne elementy bezpieczeństwa, jak odblaski na szelkach, lamówkach plecaka, kieszeniach
- wewnętrzny organizer w postaci szeregu małych kieszonek na przybory do pisania, oraz karabińczyk na klucze,
- wzmocnione dno z materiału wodoodpornego wyposażone w stopki dystansowe,
- szerokie wygodne szelki pozwalające utrzymać duży ciężar na plecach nawet w przypadku dziecka o niewielkiej posturze.

Plecak z trzema komorami Topgal przeznaczony dla dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej to również przyjazny design dostosowany do płci, który nie jest przesłodzony i dziecinny. Plecaki szkolne dla dziewczyn są z oryginalnymi motywami motyli, kwiatów, kotków, postaci z kreskówek, a plecaki szkolne dla chłopców mają motywy sportowe, komputerowe, wojskowe.

Dużą zaletą jest możliwość takiego wyboru designu, który sprawia, że - pomimo zmiany upodobań młodego użytkownika - plecak może służyć dziecku przez wiele lat, nie tracąc na atrakcyjności. A warto zainwestować w plecak, który nie znudzi się dziecku po sezonie.

Trzykomorowy plecak szkolny Topgal to idealny sposób na porządek nawet u młodszych jeszcze niezorganizowanych dzieci oraz wygodny dostęp do zawartości.