joomla templates top joomla templates template joomla

Co kupić tacie na Dzień Ojca?

włącz . Opublikowano w Rodzicielstwo

 
Czy zastanawiasz się, dlaczego tak łatwo przychodzi kupić ci prezent dla mamy, a ciągle masz kłopot z prezentem dla taty? Nie martw się – to powszechne. Kobiety są bardziej otwarte i wprost mówią o swoich potrzebach, mężczyźni często je skrywają. 
 
Nawet jeżeli nie masz pojęcia, co kupić tacie na Dzień Ojca lub inną okazję, nie powinnaś się martwić. Są bowiem prezenty, które zawsze pasuje kupić, i które nie tylko cieszą, lecz także są praktyczne. Ten aspekt na pewno spodoba się każdemu mężczyźnie.
 
1. Wspólne zdjęcie
 
Nie zawsze trzeba wydawać wiele pieniędzy na ekskluzywne gadżety, jak zegarek, portfel itd. Takie prezenty są powszechne i nic nie znaczą. Dobry prezent powinien nawiązywać do czegoś – wspólnych chwil, zainteresowań itd. Dlatego świetnym prezentem będzie wydrukowanie zdjęcia i napisania życzeń na odwrocie ramki. Możesz wydrukować wspólne zdjęcie z niedawnej przeszłości, zrobione w jakiejś miłej chwili, gdy byliście szczęśliwi. Możesz również odszukać swoje stare zdjęcie z tatą z dzieciństwa, powiększyć je i oprawić. Każdy ojciec doceni taki gest, mówiący o miłości i przywiązaniu.
 
1. Piżamy męskie
 
Każdy mężczyzna lubi prezenty praktyczne, dlatego piżamy męskie stanowią świetny wybór. Są praktyczne, a dodatkowo efektowne, ładne i eleganckie. Jeżeli zamierzamy kupić bieliznę nocną na prezent, wybierajmy piżamy męskie dobrych gatunków, wykonane z naturalnych, oddychających materiałów. Jeżeli chodzi o styl i kolorystykę wiele zależy od gustu ojca. Niektórzy lubią piżamy, nawiązujące do bielizny (T-shirt i bokserki), inni wolą długie, luźne spodnie i longsleeve lub delikatne piżamy męskie z wełny merynosów, a jeszcze inni preferują eleganckie jedwabne stroje. Jeżeli nie chcemy popełnić błędu, możemy spytać mamę – na pewno dobrze nam doradzi.
 
1. Wyjazd na weekend
 
To dużo droższa opcja na prezent. Jeżeli mamy wolne środki, możemy zafundować sobie wspólny weekend z ojcem za miastem. Każda z nas to wie, jak mało czasu spędzamy z rodzicami. Każdy tata na pewno ucieszy się z podarowanej chwili oddechu i bezcennych momentów z córką. Wybierzmy kierunek zgodny z zainteresowaniami taty – ryby, narty, piłka nożna, tenis, rower, spacery po lesie itd.
 
1. Książka
 
Chociaż niektórzy zapewniają otoczenie, że nie czytają książek, to robią tak tylko dlatego, że nie wiedzą, co chcieliby przeczytać. Książka to najlepszy i odpowiedni prezent zawsze, dla każdego, w każdym wieku. Ważne tylko, aby dopasować ją do gustu czytelnika. Jeżeli tata faktycznie nie lubi czytać beletrystyki, a kocha gotować, kupmy mu książkę kucharską, jeżeli lubi piłkę nożną, świetnie sprawdzi się album piłkarski itd.