joomla templates top joomla templates template joomla

Zaczerwieniona i podrażniona skóra twarzy – co robić?

włącz . Opublikowano w Dla mamy

Jako młoda mama jesteś w większym stopniu narażona na zaburzenia funkcjonowania Twojego organizmu. Wieczny brak snu, stres i brak apetytu to tylko niektóre z problemów kobiet po porodzie. Mała ilość czasu na dbanie o siebie połączona z permanentnym zmęczeniem może prowadzić także do zaczerwienienia i podrażnienia skóry twarzy.

Ferie także dla mamy

Magdalena Poleska włącz . Opublikowano w Dla mamy

Bycie mamą to niezwykle wymagająca praca przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o własnych potrzebach oraz chwili relaksu. Zbliża się pora by nadrobić zaległości i wolny czas poświęcić tylko dla siebie.

Pisak, eyeliner w płynie czy w żelu?

info: eReporter24.pl; fot: maybellinetrends.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

W związku z pojawieniem się na rynku eyelinerów w żelu wiele z nas zastanawia się, czy wybrać kosmetyczną nowość czy może pozostać przy eyelinerze w płynie lub pisaku. Zobacz, jakie są ich właściwości i rozwiej swoje wątpliwości!

Jakich detergentów do zmywarki używać?

info: eReporter24.pl; fot: zmywajwzmywarce.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

Nikt nie lubi jeść z niedomytych talerzy i pić z kubków z zaciekami, a w przypadku małych dzieci perfekcyjne czyszczenie butelek jest wręcz koniecznością. Czy, korzystając ze zmywarki, możemy liczyć na idealnie czyste i lśniące naczynia? Tak, pod warunkiem, że sięgniemy po dobre środki czystości.

Grecja dla najmłodszych: z wizytą w królestwie żółwi

info: eReporter24.pl; fot: Rainbow Tours włącz . Opublikowano w Dla mamy

Dla dzieci możliwość wypoczynku na łonie natury i podziwianie piękna przyrody może okazać się równie atrakcyjnym doznaniem, jak wizyta w nowoczesnym parku rozrywki. Wielka sympatia, jaką mali podróżnicy obdarzyli grecką wyspę Zakynthos.

Czas pozbyć się nadmiaru kilogramów w Gold Fitness

R.Ż/eGrudziadz.pl; info włącz . Opublikowano w Dla mamy

Gold Fitness to miejsce, w którym każdy może zrzucić zbędne kilogramy w ramach zajęć grupowych na rowerach stacjonarnych, prowadzonych przez instruktora w rytm muzyki – nazywanych Indoor Cycling.

Like Malizia Free Spirit

Małgorzata Kowalska włącz . Opublikowano w Dla mamy

Like Malizia Free Sprit to kompozycja zawierająca świeżość bergamotki, piwonii z charakterystyczną nutą kwiatu pomarańczy. Zmysłowy, niezwykle kobiecy zapach, idealny na wiosnę. 

Pisak, eyeliner w płynie czy w żelu?

info: eReporter24.pl; fot: maybellinetrends.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

W związku z pojawieniem się na rynku eyelinerów w żelu wiele z nas zastanawia się, czy wybrać kosmetyczną nowość czy może pozostać przy eyelinerze w płynie lub pisaku. Zobacz, jakie są ich właściwości i rozwiej swoje wątpliwości!

Gdy pocenie staje się problemem

info: eReporter24.pl; foto: youtube włącz . Opublikowano w Dla mamy

Pocenie się jest całkowicie naturalnym zjawiskiem, pozwalającym zachować wewnętrzną i zewnętrzną równowagę organizmu. Jednak na co dzień pocenie bardzo często jest źródłem dyskomfortu i uczucia nieświeżości.

Wiem co zamawiam - kuchnia włoska - anchois, karczoch, canneloni?

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Dla mamy

Coraz więcej osób chcąc zjeść coś w porze lunchu decyduje się na kuchnię włoską. Dlaczego? Potrawy włoskie są niezwykle proste, oparte na świeżych i zdrowych produktach. Włosi znani są z zamiłowania do gotowania i przykładają wielką wagę do smaku potraw. Nic zatem dziwnego, że Polacy tak chętnie wybierają włoskie restauracje a także serwują włoskie jedzenie na swoich stołach.

Gdy nie ma w domu dzieci...

Izabela Knapek włącz . Opublikowano w Czas wolny

Jeśli Twoje dzieci wyjeżdżają na ferie zimowe albo do dziadków, zapewne już cieszysz się na myśl o dwutygodniowym relaksie, który Cię czeka. Wystarczy trochę wyobraźni i kreatywności, żeby ten czas wszyscy rodzice mogli przeznaczyć na naładowanie swoich życiowych akumulatorów na kolejnych kilka miesięcy – aż do wakacji.

Dzień Kobiet – rutyna i nuda

Izabela Knapek włącz . Opublikowano w Dla mamy

Kolejny Dzień Kobiet przed nami. Nie cieszy Cię ta wiadomość? Znowu trzeba będzie upominać się o “coś miłego” od mężczyzn. Znowu dostaniemy żółte tulipany kupione na szybko, więc już lekko zwiędnięte. Znowu dostaniemy te same czekoladki. Znowu będziemy liczyć na wiele, a wyniknie z tego niewiele... Czy tak ma być już do końca życia? Oby nie!